DOPORUČUJEME:

SEKUNDOVÉ STANY

GULÁŠOVE KOTLÍKY

Podporuje mojeID

NÁKUP TELEFONEM

Nabídka pro obchodníky:

V e-shopu GULÁŠOVÉ-KOTLÍKY.cz si vyberou majitelé kamenných a internetových obchodů, budoucích e-shopů, zkušení obchodníci ve svém oboru i začínající podnikatelé. Maloobchod je pro návštěvníky přístupný přímo.

Pokud již máte přístupové údaje, prosíme přihlaste se, v opačném případě si vytvořte účet.

Obchodníci zaregistrujte se !

Pokud se zaregistrujete včetně svého IČO a zašlete nám Váš Živnostenský list nebo Výpis z Obchodního rejstříku, pak po schválení získáváte náš ceník s velkoobchodními cenami a pokud přidáte naše zboží na svůj e-shop nebo budujete nový stáhněte si fotky a popisky zdarma.

Chcete svůj e-shop pořádně rozjet?

Poskytneme vám soubor xml feed zdarma a budete mít denně aktualizovaný přehled zboží, vč. specifikací, fotografií a textového popisu.

Potřebujete zboží rychle?

Standardně odesíláme zboží týž den až do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky. Pokud by tomu mělo být jinak spojíme se s vámi telefonicky.

Bojíte se limitů?

Žádné limity pro objednávky v Česku, na Slovensko a do Polska nemáme. Chybí vám jeden kotlík? Bez problémů vám jej zašleme. Denně odesíláme desítky objednávek bez ohledu na jejich hodnotu. Respektujeme vaše přání.

Chcete slevu?

Velkoobchodní zákazníci získávají při objednávce nad stanovenou částku (viz ceník) slevu.

Objednávky:

Objednávky od Vás obchodníků akceptujeme pouze v písemné podobě, t.j. objednávka prostřednictvím www.gulasove-kotliky.cz pro registrované nebo objednávka e-mailem na info@gulasove-kotliky,cz

 

 

YjE1Zj